poniedziałek, 28 listopada 2011

Szkolna Liga Piłki Siatkowej

Z czterech spotkań zaplanowanych na 22 listopada do skutku doszły trzy, w dodatku niepełne. Z powodu problemów kadrowych Skates from Village oddali swój mecz z Kujonami walkowerem. Szkoda, bo zapowiadała się ciekawa rywalizacja. Intrygująco za to przebiegał pojedynek Pingwinów z ZamKorem Junior, ale tego można było być pewnym, bo "od zawsze" spotkaniom tych zespołów towarzyszą dodatkowe emocje. Podobnie jak w ubiegłorocznych rozgrywkach w pierwszym meczu lepsze okazały się Pingwiny, po bardzo wyrównanym meczu. Chwilę wcześniej historyczne zwycięstwo w lidze odniosły Wild Girls, w pokonanym polu zostawiając Wiewióry. A tym niepełnym spotkaniem okazał się mecz Pingwinów z Łysymi Świerszczami. Liderzy, prowadząc 1:0 w setach, drugą odsłonę zagrali tak nonszalancko, że potrzebny był tie-break. Niestety czas zmagań dobiegł końca i decydujący set został przełożony na najbliższy wtorek.