piątek, 5 kwietnia 2019

INFORMACJA

Drodzy Rodzice.
Mając na uwadze brak porozumienia strony związkowej ze stroną rządową oraz w związku z planowaną od 8 kwietnia 2019r. akcją strajkową również w naszej szkole informuję, że:
1. W przypadku jej rozpoczęcia Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Wapnie, w miarę możliwości zapewni uczniom, którzy przybędą w tych dniach do szkoły, opiekę (zajęcia świetlicowe lub sportowe). Ewentualne szczegółowe informacje dotyczące organizacji pracy w dniach strajku będą na bieżąco przekazywane rodzicom za pomocą systemu dziennika elektronicznego oraz będą ogłaszane na profilu FB i stronie internetowej Szkoły. W dniu 08-04-2019 r. poranny dowóz obywał się będzie zgodnie z planem. Natomiast odwóz wszystkich uczniów (wraz z Przedszkolem) rozpocznie się o godz. 12:45 w kierunku Stołężyna, Ruśca a następnie Srebrnej Góry. O dowozach w dniu 09-04 (wtorek) poinformujemy w poniedziałek (w zależności od ilości dowożonych uczniów). Rodzice uczniów, którzy będą wymagać opieki do godz. 15:00 zmuszeni będą odebrać uczniów osobiście.
2. Jeżeli akcja strajkowa nie zakończy się do dnia 10 kwietnia, dyrekcja szkoły uczyni wszystko co w jej mocy, aby przeprowadzić egzamin gimnazjalny oraz rozpoczynający się 15 kwietnia egzamin ósmoklasisty. W tych dniach uczniowie zostaną dowiezieni do szkoły na egzamin w godz. od 7:30 do 8:20 – o szczegółach poinformujemy na stronach internetowych.
Za powstałe utrudnienia, w imieniu nauczycieli oaz własnym – przepraszam i proszę o wyrozumiałość. W razie wszelkich wątpliwości – prosimy o kontakt telefoniczny (67 26 11 011 lub 503 429 600) lub e-mailowy.
Dyrektor SP w Wapnie.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz