wtorek, 15 maja 2018

"WOLNY OD UZALEŻNIEŃ"

- Konkurs przeznaczony jest dla młodzieży szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu wągrowieckiego. Ma on na celu propagowanie wśród młodzieży zdrowego stylu życia oraz pozytywnych form zachowania — wolnych od uzależnień (alkohol, narkotyki, hazard, internet itd.), przemocy, agresji, łamania prawa — poinformował st. sierż. Dominik Zieliński, oficer prasowy KPP w Wągrowcu.

Film konkursowy musi ostrzegać przed nałogami, ma promować wolność od uzależnień. Czas trwania filmu do 5 minut, tworzyć go mogą drużyny 2 lub 3-osobowe.

- Chętni powinni zgłaszać się do swojego nauczyciela/wychowawcy w szkole lub opiekuna w kole zainteresowań, klubie i powiedz, że z grupą przyjaciół chcesz nakręcić film. Szkoły w powiecie mają informację o konkursie — dodaje st. sierż. Dominik Zieliński. - Opiekun grupy wypełnia kartę zgłoszeniową, którą wraz z filmem, należy dostarczyć do Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu do wtorku 5 czerwca do godziny 14:00.

Szkoły lub instytucje pozaszkolne mogą zgłosić kilka drużyn. Każdy z uczestników, a także ich koledzy i koleżanki będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczenia swojego dzieła na dużym ekranie. Pokaz filmów odbędzie się w piątek 8 czerwca o godzinie 10:00 w sali Kina MDK w Wągrowcu.

Partnerami konkursu są jednostki samorządowe powiatu wągrowieckiego, którzy rokrocznie nagradzają laureatów pierwszych trzech miejsc nagrodami rzeczowymi.
-

Pliki do pobrania


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz