wtorek, 18 grudnia 2018

Wizyta w Domu Dziecka w Kołdrąbiu


Dnia 15.12.2018 r. nauczycielki SP w Wapnie pani Anna Markiewicz-Kluczyńska oraz Kinga Modzelewska-Łasut wraz z trzema uczennicami: Agatą Szewczuk, Wiktorią Czerwińską i Kimbali Ajwang udały się z prezentami do Domu Dziecka w Kołdrąbiu by osobiście wręczyć je dzieciom. Wizyta miała miejsce w sobotę więc wszyscy podopieczni mogli w niej uczestniczyć. Kilkugodzinne spotkanie minęło bardzo szybko, w życzliwej atmosferze, przy rozmowie i wspólnej zabawie. Dzieci od razu złapały kontakt z uczennicami klasy VII b i cały czas się z nimi bawiły. Dziewczyny spisały się na medal!
Wszystkie upominki, a było ich sporo, zostały zebrane dzięki ofiarności uczniów SP w Wapnie i ich rodziców, w czasie trwającej w szkole akcji charytatywnej. Goszcząc w Kołdrąbiu zostaliśmy zaproszeni na czerwcowy festyn, natomiast my zobowiązaliśmy się, że akcja którą zorganizowaliśmy z pewnością nie należała do ostatnich.

W imieniu wychowanków oraz personelu Domu Dziecka w Kołdrąbiu serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy przyczynili się do powstania uśmiechu na twarzach dzieci.
Organizatorki akcji:
-Anna Markiewicz-Kluczyńska
- Kinga Modzelewszka-Łasut
- Iwona Napierała 
FOTO 
___________
UWAGA!
ZBIÓRKA ZABAWEK, MASKOTEK, KSIĄŻECZEK, GIER ORAZ UBRAŃ W DOBRYM STANIE DLA DZIECI Z DOMU DZIECKA W KOŁDRĄBIU TRWA NADAL. WKRÓTCE ZNÓW ODWIEDZIMY PODOPIECZNYCH TEJ PLACÓWKI I OBDARUJEMY ICH UPOMINKAMI.

A.M-K

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz