piątek, 22 czerwca 2018

Podziękowanie dla wolontariuszy-absolwentów.


Mam zaszczyt pożegnać szczególną grupę uczniów, obecnie absolwentów. Największą od 15 lat ekipę wolontariuszy pochodzącą z jednej klasy.
To dzięki Wam powstał program „Jesteśmy sobie wzajemnie potrzebni”, w którym uczestniczy sześcioro dzieci niepełnosprawnych.
Zaakceptowaliście specyfikę i odmienność swoich kolegów. Wasze wspólne zajęcia,które odbywają się raz w miesiącu, poprawiały ich sprawność ruchową, ponieważ tak dobieraliście zabawy, by uwzględniały różne poziomy komunikowania się,obejmowały ruch, gest, dźwięk, malowanie i taniec dając ogromną radość. Dzięki Wam te dzieci czują się ważne.
Wolontariat na rzecz dzieci niepełnosprawnych, to zadanie dla osób, które nie boją się wyzwań, charakteryzują się dużym poziomem empatii, otwartością, odpowiedzialnością, sprawnym działaniem w sytuacjach stresowych oraz umiejętnością wyznaczania granic.
Izabelo P., Małgorzato, Marto, Zuzanno, Angeliko, Dawidzie, Adrianie, Marcinie, Kingo to o Was mówię. Oprócz czasu poświęconego dzieciom niepełnosprawnym, nie brakowało Was na Festynach, podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy i innych organizowanych akcjach, podczas których wspierała nas Martyna, Weronika, Izabela R. oraz Artur.
DZIĘKUJĘ !!!!

Koordynator – Dorota Rakowicz oraz opiekunowie: p.A.Piechowiak i p.K.Modzelewska-Łasut.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz