czwartek, 29 października 2015

Wapnianie najlepsi w powiecie

23 października reprezentacja naszej szkoły do lat 12 w piłce nożnej zmierzyła się z rówieśnikami z Niemczyna w finale powiatu wągrowieckiego w ramach rozgrywek "Z podwórka na stadion". Mecz miał dramatyczny przebieg, do przerwy przegrywaliśmy bowiem już 0:3. W drugiej połowie pogoń naszych zawodników zaoowocowała doprowadzeniem do remisu, a wyrównującą bramkę Ernest Pawłowski zdobył 5 sekund przed końcowym gwizdkiem. W dogrywce wapnianie dołożyli jeszcze jednego gola nie tracąc żadnego, tym samym wygrali mecz i awansowali do finału wojewódzkiego.

Wapno - Niemczyn 4:3(0:3;3:3)
Bramki: E. Pawłowski - 2, F. Adamczewski, A. Goździk
Wapno: Adam Goździk, Ernest Pawłowski, Filip Majchrowicz, Jakub Andrzejewski, Mateusz Kolasa, Bartosz Broda, Fabian Adamczewski, Jakub Mikołajczak, Kacper Kuchta, Mateusz Wutkowski.