wtorek, 11 lutego 2020

KONKURS ONLINE The big challenge 26.03.2020

Uczniów klas 5-8 zapraszam do wzięcia udziału w międzynarodowym konkursie z języka angielskiego, który odbędzie się w naszej szkole dnia 26.03.2020. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich uczniów, ze względu na to, że podzielony jest na 5 stopni trudności, o przydziale których decyduje indywidualnie nauczyciel przedmiotu. Każdy uczestnik konkursu otrzyma dyplom i plakat. Natomiast najlepsi otrzymają cenniejsze nagrody (szczegóły na stronie internetowej www.thebigchallenge.com/pl
Przypominam o możliwości doskonalenia swoich umiejętności językowych połączonych z jednoczesnym przygotowaniem do konkursu na powyższej stronie w strefie GAME ZONE.
Dla uczniów, którzy jeszcze nie dołączyli do zarejestrowanych użytkowników naszej szkoły, a chcieliby się sprawdzić i porównać wyniki z rówieśnikami, podaję kody klas, które należy wpisać w czasie logowania:
kl.5
A21D
kl.6
5BFA
kl.7
0555
kl.8
B207
Osobom zainteresowanym udostępnię także w formie elektronicznej zagadnienia konkursowe z poprzednich lat. Rejestracja i korzystanie ze strony www.thebigchallenge.com/pl są bezterminowo bezpłatne i bezpieczne dla młodych użytkowników.
Dołączając do wybranej klasy i przechodząc kolejne poziomy zbierasz punkty, które mogą być zamienione na nagrody. A więc graj ucząc się jednocześnie języka angielskiego! Pamiętaj jednak o przestrzeganiu zasad dotyczących odpowiednich (nie nocnych) godzin grania i wyznaczonego czasu na grę ( max. 30 min. dziennie).
W strefie Teacher Zone nauczyciel ma podgląd wszystkich klas i najaktywniejszych użytkowników sukcesywnie nagradza w postaci ocen z j.angielskiego.

Zapisy wraz z opłatą za konkurs w kwocie 10 zł przyjmuje nauczyciel języka angielskiego p. Anna Markiewicz-Kluczyńska. Konkurs zostanie przeprowadzony w formie online 26.03.2020 r. więc nie zapomnij zabrać ze sobą headphones / earphones (słuchawek)!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz