sobota, 9 listopada 2019

7b w PUP w Wągrowcu

8 listopada uczniowie z klasy 7b uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych dla nas w Powiatowym Urzędzie Pracy w Wągrowcu. Pani Rozalia Bachorska – doradza zawodowy PUP zapoznała uczniów z obecną sytuacją na rynku pracy, wspólnie z uczniami przeanalizowała barometr zawodów dla naszego powiatu. Przedstawiła młodzieży informację o zawodach deficytowych i nadwyżkowych oraz co należy wziąć pod uwagę wybierając swoją dalszą ścieżkę kształcenia.
8 listopada uczniowie z klasy 7b uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych dla nas w Powiatowym Urzędzie Pracy w Wągrowcu
Na zakończenie uczniowie zostali oprowadzeniu po urzędzie i zapoznali się zadaniami i rolą jaką pełni Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu.
Zajęcia przeprowadzone przez doradcę zawodowego uświadomiły siódmoklasistom, iż wkrótce będą musieli dokonać pierwszej ważnej decyzji w swoim życiu – wyboru zawodu.

Serdecznie dziękujemy Pani Rozalii Bachorskiej za wyczerpujące informację i wskazówki skierowane indywidualnie do każdego ucznia, które ułatwią naszej młodzieży obranie dalszej ścieżki kształcenia.

zdjęcia

Iwona Napierała

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza