czwartek, 17 stycznia 2019

PODZIĘKOWANIE


Kochani mieszkańcy!! Kwota zadeklarowana podczas 27 Finału WOŚP, a 14 Finału w Wapnie to UWAGA ….. 38 108,00 + waluta obca !!!! To kolejny REKORD w stosunku do roku ubiegłego aż o 12 000 więcej !!! Chciałbym podziękować całemu sztabowi wolontariuszy, którzy kwestowali pod kościołami w Wapnie, Srebrnej Górze, Dziewierzewie i w sklepach w Stołężynie oraz tym, którzy pomogli podczas Turnieju halówki, Dyskoteki w Ruścu i Wielkiego Finału w hali sportowej w Wapnie. Dziękuję SKW w Wapnie, rodzicom i dzieciom występującym, zespołom Takt Music i Disco Pogo. W szczególności dziękuję osobom, które poświęciły wiele czasu, aby Finał wyglądał tak pięknie i kolorowo! Były to osoby odpowiedzialne za: sprawy obsługi scenicznej, obsługi hali, prowadzenie imprezy, prowadzenie licytacji, obsłudze medialnej imprezy, dekoracja hali sportowej, Radzie Rodziców ze Szkoły i z Przedszkola w Wapnie, Strażakom, Sponsorom i Darczyńcom!! Dziękuję poszczególnym osobom odpowiedzialnym za atrakcje na Finale: Morsy, Kawiarenka, Kramik, Swojskie Jadło, Mini ZOO, Kącik zabaw dla dzieci, Balony, Malowanie twarzy, Tenis Stołowy, Siłownia, Szatnia, Masaż relaksacyjny dłoni, Loteria, Licytacja, występy, Animatorzy zabaw dla dzieci!! Dziękuję osobom , które przez cały Finał na bieżąco liczyły spływające środki z poszczególnych atrakcji.
Przede wszystkim jednak dziękuję wszystkim ludziom dobrej woli, dzięki którym mogliśmy tak fajnie i wspólnie grać podczas tegorocznego Finału oraz zebrać tak dużą kwotę na rzecz dzieci małych i bez focha! Zbieraliśmy, aby wesprzeć specjalistyczne szpitale dziecięce w całej Polsce.
Kochani mieszkańcy naszej małej Gminy nasz wynik jest zniewalający i przerósł nasze oczekiwania. Jest to dowód na to, że mamy, macie WIELKIE SERDUCHA!!

SIEMA
Szef Sztabu WOŚP Wapno
Wojciech Rochowiak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz