czwartek, 6 listopada 2014

Wywieś flagę!


UWAGA!
Z okazji Narodowego Święta Niepodległości (11 listopada)
poproś osobę dorosłą o zawieszenie biało-czerwonej flagi
na swoim domu, mieszkaniu, balkonie lub umieść ją w oknie swojego domu.

Następnie poproś kogoś o zrobienie Tobie zdjęcie na tle domu z wywieszoną flagą. Wyślij na facebooku wiadomość do nauczyciela historii , wpisz w niej hasło „WYWIEŚ FLAGĘ” oraz swoje imię, nazwisko i klasę, załącz do niej (jako załącznik!) wykonane zdjęcie. I już!

Uczniowie klas 4-6 SP i 2-3 Gimn. wysyłają potwierdzenie wykonania zadania do p. Macieja Ryski, uczniowie klas 1 Gimn. do p. Anny Wagner.

(Pamiętaj jedynym potwierdzeniem wykonania zadania jest przesłanie wiadomości z załącznikiem na facebooku! Na zdjęciu musi być wyraźnie widać budynek, flagę i Ciebie. Nie próbuj oszukiwać – nie rób zdjęcia u kolegi!
Zdjęcia (jako collage) zostaną umieszczone na stronie szkoły!
PS
Nie masz flagi??? - trudno – nie musisz się wstydzić. Powiedz rodzicom, że przez nich nie dostałeś(aś) piątki.
M. Ryska

3 komentarze:

  1. 27 grudnia również warto wywiesić inną flagę, tylko nawet szkoła jej nie wywiesza...

    OdpowiedzUsuń
  2. Flaga powstańcza (bo o tą zapewne chodziło komentatorowi) od wielu lat jest wywieszana wewnątrz szkoły a dokładnie przy sali nr 19. Pamięć o powstaniu wielkopolskim jest bardzo pielęgnowana w naszej szkole. Zapewniam! JH

    OdpowiedzUsuń
  3. Wewnątrz - Ok, Na zewnątrz wzbudzałaby większe zainteresowanie i może więcej osób zastanowiłoby się, co to za flaga (mało osób ją zna) i dlaczego została wywieszona.

    OdpowiedzUsuń