wtorek, 15 marca 2016

Kolejne spotkanie uczniów z absolwentem szkoły

 
Podczas środowej lekcji wychowawczej uczniowie klas szóstych uczestniczyli w kolejnym spotkaniu z absolwentem naszej szkoły. Tym razem była to Izabela Kolińska, która naszą szkołę ukończyła w roku 2006. Później kształciła się w II LO w Wągrowcu, na profilu polonistyczno – językowym. Przez kolejne trzy lata zdobywała wiedzę na UAM w Poznaniu (licencjat), specjalność – opiekuńczo – wychowawcza. Izabela jest magistrem nauczania początkowego i wczesnoszkolnego. Uzyskany tytuł sugerowałby, iż pracuje z dziećmi. Tak jednak nie jest. Szkoda, bowiem dobry kontakt, który miała z uczniami, sugerowałby, że wspaniale nadawałaby się do wykonywania właśnie zawodu nauczyciela.
Izabela pracuje jednak w Pałuckim Banku Spółdzielczym  w Wągrowcu,  w Filii w Wapnie,  na stanowisku inspektora do spraw oszczędności i rozliczeń. Zajmuje się prowadzeniem i zakładaniem kont, lokat, księguje przelewy, wpłaty bankowe, przyjmuje zlecenia płatnicze, zamawia karty. Jej praca polega głównie na sprzedaży produktów bankowych, a także na dbałości o stałych klientów. Izabela ceni sobie kontakt z ludźmi, dlatego, poza obowiązkami, znajduje czas na rozmowę z klientami banku, o czym wielu z nas na pewno się już przekonało.  Jest bardzo zadowolona ze swojej pracy, czego nasi uczniowie doświadczyli podczas spotkania, słuchając z zainteresowaniem, gdy z pasją opowiadała o swojej pracy. Izabela jest osobą otwartą, dlatego nie dziwi fakt, iż liczni klienci odwzajemniają sympatię, którą im okazuje.
„Ze swojej strony, nawet, gdy mam zły dzień, obsługuję klientów z życzliwością, bo sama chciałabym być tak obsługiwana” – dodała na koniec spotkania z uczniami.
Dziękuję za spotkanie i cierpliwość podczas udzielania odpowiedzi na, nieraz trudne, pytania uczniów.


Iwona RatajczakBrak komentarzy:

Prześlij komentarz