niedziela, 4 marca 2018

Dzikie Węże Mistrzami SP w Piłce Siatkowej!

Ta kolejka wyjaśniła praktycznie wszystko. Dzikie Węże korzystając z wolnych terminów rozegrały trzy mecze, w każdym zwyciężając 2:0. Spokojnie można ich zatem nazwać Dominatorami - wygrali ligę bez straty seta! Drugie miejsce dla Walców z Wapna - ten młody zespół utarł nosa dwóm starszym ekipom. Na trzecim miejscu zameldował się Dream Team, mimo iż pozostał mu jeszcze mecz z Koko Dżambo. Piątkową serię spotkań zakończyło dość niespodziewane zwycięstwo Niepokonanych właśnie z Koko Dżambo. Warto zauważyć, że pierwszego seta KD wygrali 32:30, co jest najwyższym wynikiem w tej edycji.
Niestety na zawody bez usprawiedliwienia nie stawiły się Dzikie Orki, łapiąc tym samym dwa walkowery. Ponieważ łącznie uzbierały ich trzy, zostały wykluczone z rozgrywek, a wszystkie mecze z ich udziałem zweryfikowano jako walkower dla przeciwników.

Podczas ostatniej kolejki, która odbędzie się 16 marca, zostaną wręczone medale i puchar, toteż zapraszam wszystkie zespoły, które dotrwały do końca rozgrywek.

Dzikie Węże - Koko Dżambo 2:0(25:17;25:19)
Dzikie Węże: A. Głąb, M. Głąb, D. Wlizło, M. Sokołowski, K. Siwek, A. Markiewicz, J. Wojtych
Koko Dżambo: W. Smaga, A. Goździk, N. Jaruzal, J. Czerwiński, E. Pawłowski, M. Wutkowski

Dream Team - Dzikie Węże 0:2(10:25;7:25)
Dream Team: K. Romaniak, A. Szewczuk, K. Kuchta, M. Romaniak, O. Grabarski, K. Sokołowski

Typowi Siatkarze - Dzikie Węże 0:2(12:25;13:25)
Typowi Siatkarze: W. Czerwińska, M. Dalka, F. Adamczewski, K. Ajwang, M. Wawrzyniak

Koko Dżambo - Niepokonani z Wapna 1:2(32:30;21:25;9:15)
Niepokonani: M. Maksym, M. Adamski, M. Rochowiak, Sz. Zadroga, N. Skrętna, E. Broda