czwartek, 25 maja 2017

Revenge Mistrzem Szkolnej Ligi Piłki Siatkowej!


Ostatnia kolejka Szkolnej Ligi Piłki Siatkowej nie przyniosła zmian w tabeli, co nie znaczy, że zabrakło emocji. W pierwszym meczu zespół Revenge pokonał Dzikie Orki pieczętując tym samym Mistrzowski tytuł, choć w secie otwierającym spotkanie blisko było niespodzianki. Następnie walczące jeszcze o miejsce na podium #Jelonkiwymoje nie sprostały Walcom z Wapna. Ci z kolei umocnili się na trzecim miejscu i zagrozić im mogli jedynie zawodnicy Dab Squad. Jednak i oni zaprzepaścili swoją szansę ulegając po wyrównanej walce Rakiecie Rusiec. Dab Squad zrewanżował się w ostatnim meczu pokonując #Jelonkiwymoje i kończąc rozgrywki tuż za podium. Zawodnicy trzech najlepszych drużyn otrzymali medale, a do zwycięzców powędrował przechodni puchar.

Cieszy, że w tegorocznych rozgrywkach wzięło udział aż sześć drużyn. Uczniowie wykazali się odpowiednim zaangażowaniem i potwierdzili, że są zainteresowani aktywnym spędzaniem wolnego czasu. Rozgrywki przyciągnęły na trybuny nawet kilku naszych absolwentów, którzy obserwowali zmagania młodszych kolegów i koleżanek. A Jakub Hałas pomagał prowadzić ligową dokumentację, za co serdecznie dziękuję :-)

Końcowa klasyfikacja:
1. Revenge - Patryk Wieczorek, Mateusz Nawrocki, Bartosz Tomecki, Marcin Szczepara, Jakub Kupczak.
2. Rakieta Rusiec - Arkadiusz Markiewicz, Dawid Wiśniewski, Krystian Hałas, Kamil Romaniak, Bartosz Pisarek, Artur Markiewicz.
3. Walce z Wapna - Kacper Hałas, Marcel Jaruzal, Enrico Kuś, Adam Szczepara, Jakub Andrzejewski, Mateusz Bryzik, Ksawier Pawłowski.
4. Dab Squad - Weronika Wiśniewska, Weronika Żarnowska, Wiktoria Pezacka, Hanna Michalska, Kacper Iskra.
5. Dzikie Orki - Małgorzata Rakowicz, Natalia Hemmerling, Zuzanna Skoczylas, Mateusz Sokołowski, Angelika Urban, Izabela Pisarek, Aleksander Gebauer, Patryk Gurda.
6. #Jelonkiwymoje - Wanessa Pietrus, Klaudia Broda, Natalia Adamska, Joanna Frost, Lidia Szymańska.

Revenge - Dzikie Orki 2:0 (25:23;25:19)
#Jelonkiwymoje - Walce z Wapna 1:2 (29:27;21:25;13:15)
Rakieta Rusiec - Dab Squad 2:0 (25:23;25:23)
Dab Squad - #Jelonkiwymoje 2:1 (25:14;23:25;15:11)

Radosław Piechowiak
-
FOTO

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz