środa, 9 listopada 2016

Narodowe Święto Niepodległości


Na dwa dni przed Narodowym Świętem Niepodległości uczciliśmy 98 rocznicę odzyskania przez Polskę wolności po 123 latach zaborów.

W środę na lekcjach wychowawczych odbyły się dwa apele z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Najpierw dla szkoły podstawowej a na kolejnej lekcji dla gimnazjum. Uczniowie kl. 2, 3b i 3a gimnazjum oraz 5a podstawówki przedstawili krótki program artystyczny poświęcony walce o niepodległość. Wszyscy uczniowie mieli też okazję obejrzeć krótki film dokumentalny o odzyskaniu suwerenności przez Polskę (starsi) lub animację poświęconą polskim symbolom narodowym (młodsi).
Organizator dziękuję absolutnym ochotnikom, którzy odpowiedzieli na apel i zgłosili swój udział w przygotowaniach i występie zaledwie na 10 dni -  a "papierowe" wersje swoich tekstów i pierwsze wskazówki dotyczące recytacji tydzień przed jego terminem (Klaudia dzień przed!).
Apel przygotowali i wystąpili: Ola, Ola i Daria z 5a SP, Iza, Adrian, Dawid, Patryk z 2 gimn., Oliwia, Weronika i Weronika z 3b gimn. oraz Klaudia z 3a gimn.
MR
-
FOTO (MR)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz