wtorek, 22 marca 2016

Kopalnia czekolady
Słodko zapraszamy dzieciaki przedszkolaki i te trochę starsze z  podstawówek z całej Polski do kolejnej edycji Konkursu „Twoja wymarzona Kopalnia czekolady”. Chcemy poprosić je o stworzenie wizji swojej wymarzonej Kopalni Czekolady. Niech zobaczą oczyma swojej wyobraźni maszyny górnicze, koparki, dźwigi i samochody ciężarowe wydobywające z Krainy czekolady potężne pokłady najsłodszego surowca na świecie czyli czekolady mlecznej gorzkiej lub nadziewanej i przeniosą tę wizję na papier. Chcemy by nie zapomniały w swojej twórczości o taśmach produkujących groszki czy trufle w czekoladzie. Technika wykonania i format prac mogą być dowolne, pozostawiamy to nieskrępowanej wyobraźni i kreatywności dzieci. Można przygotować prace zbiorowe lub indywidualne. Wspólnym mianownikiem ma być słodka i smaczna czekolada. 
 Nagrodą dla laureatów konkursu będzie kosz pełen słodkości z naszej Kopalni dla całej klasy/grupy przedszkolnej.
Czekamy na prace dzieci z całej Polski do 24 kwietnia 2016 r. (LICZY SIĘ DATA STEMPLA POCZTOWEGO) Prosimy o ich przesyłanie na adres Fabryka Aktywności Młodych, ul. Składowa 11, 66-400 Gorzów Wlkp. Przesłanie prac z imiona i nazwiskami ich autorów jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie tych danych.
REGULAMIN KONKURSU „TWOJA WYMARZONA KOPALNIA CZEKOLADY” znajduje się na stronie: http://polskafabrykadobra.fam.org.pl/konkurs-twoja-wymarzona-kopalnia-czekolady/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz