czwartek, 9 października 2014

Podsumowanie przed maratonem

Nie dotarły jeszcze do mnie wszystkie pieniądze z dobrowolnych wpłat ale wszystko wskazuje na to, iż nie starczy na projektor. Nikt nie przekazał "cienkiego" monitora. Diagnoza okazała się prawidłowa. Po podłączeniu zwykłego monitora CRT obraz z iMac'a jest OK ale jak widać na zdjęciu ustawienie jest trochę kłopotliwe a następne dwa komputery zaczynają mieć podobne dolegliwości.  Dzisiaj otrzymałem potwierdzenie, że możemy się spodziewać uzupełnienia drugiej pracowni w brakujące komputery. Ponieważ nie wiemy, czy przypadkiem nie będzie trzeba czegoś dokupić do tamtej pracowni. Wstrzymujemy się na razie z wydawaniem zebranych pieniędzy.
__
Przez dwa tygodnie na przerwie obiadowej odbywały się "biegowe przerwy", było to razem ok. 100 minut. Jeśli pogoda pozwoli akcja będzie kontynuowana. Zwłaszcza, że każdego dnia są chętni do biegania.
Apeluję do osób, które otrzymały koszulki biegowe a nie przesłały zdjęcia, aby ... dotrzymały umowy.
Umów należy dotrzymywać :)
__
Już w niedzielę nastąpi "wielki sprawdzian" dla administratora szkolnej strony, który bawi się w bieganie. O godzinie 9-ej, 12-go października wystartuje 15 Maraton Poznański :) Zainteresowani mogą obstawiać wyniki w sondzie po prawej stronie :)
Zdradzę, że moim celem jest "złamanie" czterech godzin :)
__
JH

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz