środa, 16 kwietnia 2014

Projekty pod patronatem CEO

W naszej szkole działają dwa duże projekty uczniowskie pod patronatem Centrum Edukacji Obywatelskiej. Jednym z nich jest udział w programie "Mistrzowie Kodowania", który jest przeznaczony dla szkół podstawowych. W ramach tego programu uczniowie wykonują różne zadania z zakresu programowania, a swoje prace publikują na blogu, do którego link znajduje się poniżej:
http://blogiceo.nq.pl/mistrzowiezwapna/
Zapraszam do obejrzenia programów stworzonych przez uczniów klasy VIa. Po wejściu na bloga wystarczy kliknąć na którejś z gier na zieloną flagę i postępować zgodnie z zapisanymi tam wskazówkami.

Drugim projektem jest udział w programie "Młodzi przedsiębiorczy". Ten program z kolei jest skierowany dla uczniów gimnazjum i biorą w nim udział cztery dziewczyny z klasy IIa: Zuzia Skibińska, Daria Czerniachowska, Magda Komasa i Agnieszka Antkowiak. One również założyły swojego bloga:
http://blogiceo.nq.pl/strongfour/
Program jest związany z realizacją projektu gimnazjalnego, polegającego na założeniu własnej firmy. Na blogu są opisane kolejne kroki, które trzeba przedsięwziąć, aby założyć  działalność gospodarczą. Znajduje się tam także ankieta poświęcona badaniu rynku. Prosimy o wypełnienie jej on-line, aby można było zebrać jak najwięcej informacji o zainteresowaniu firmą, produktem oraz o potencjalnych klientach. A tutaj jest link do ankiety: 
"http://www.survio.com/survey/w/M5U9G3U2R8A3U9F5E">Badanie rynku 2

Anna Wagner

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz