środa, 11 stycznia 2012

Liga siatkówki

Skejci rozkręcili się na dobre i już okupują najniższy stopień podium. Po niespodziewanym zwycięstwie nad Kujonami na inaugurację rundy rewanżowej, w drugiej kolejce pokonali Pingwiny. Ale co to był za mecz! Pingwiny w pierwszym secie bliskie były zwycięstwa, jednak końcówka należała do rywali (24:26). W drugiej odsłonie Skejci nie mieli wiele do powiedzenia i zakończyli ją wysoką porażką. W tie-break Pingwiny prowadziły już 12:7, lecz nie udźwignęły presji i ostatecznie uległy przeciwnikom 14:16. Z kolei Łyse Świerszcze najpierw łatwo odprawiły pretendenta do tytułu ZamKor Junior, by w następnym meczu nieco pofolgować ekipie Wild Girls. Nic dziwnego zatem, że dziewczyny urwały liderom seta. W pierwszej kolejce Wild Girls zwyciężyły natomiast Wiewióry, choć zanosiło się w tym meczu na niespodziankę, gdyż pierwszego seta na swoją korzyść rozstrzygnął najmłodszy zespół w lidze. Wiewióry przegrały także w kolejnym meczu z Kujonami, którzy póki co wskoczyli na drugie miejsce (ZamKor ma rozegrany jeden mecz mniej).